Oferty pracy

Poszukujemy:

Pracowników laboratorium chemicznego

Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu chemii, inżynierii materiałowej oraz chciałbyś brać udział w tworzeniu nowych technologii zapraszamy do QNA Technology!

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie syntez nieorganicznych nanocząstek koloidalnych,
  • modyfikacja organicznej powierzchni nanocząstek koloidalnych,
  • pomiary z użyciem spektroskopii optycznej,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: chemia, inżynieria materiałowa,
  • umiejętność pracy w laboratorium chemicznym,
  • znajomość technik spektroskopii optycznej,
  • dużą zaletą będzie udokumentowane doświadczenie w pracy w laboratorium B+R,
  • mile widziane doświadczenie w syntezie i/lub modyfikacji nanocząstek koloidalnych.

 Dodatkowe umiejętności:

  • umiejętność sporządzania raportów,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność,
  • zaangażowanie, samodyscyplina, dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym..

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Pracę w interdyscyplinarnym i dynamicznym zespole entuzjastów nanotechnologii
    • poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności,
    • realizacje ciekawych i ambitnych projektów B+R,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia tematyczne.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@qnatechnology.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez QNA Technology sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest QNA Technology sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej 214/47. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.