Scroll to top
en pl

O QNA

Naszą specjalizacją jest mało- i średnioskalowa produkcja obejmująca projektowanie, wytwarzanie oraz modyfikację powierzchni koloidalnych nanostruktur półprzewodnikowych. W ten sposób gwarantujemy najwyższą jakość produktów, pozwalającą sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów w różnych segmentach rynku.

O firmie

Naszą specjalizacją jest projektowanie, wytwarzanie oraz modyfikacja powierzchni koloidalnych nanostruktur półprzewodnikowych. W ten sposób gwarantujemy najwyższą jakość produktów, pozwalającą sprostać zróżnicowanym potrzebom klientów w różnych segmentach rynku.

O firmie

W QNA Technology na nowo odkrywamy moc drzemiącą w świetle. Podczas tysięcy godzin spędzonych w laboratoriach opanowaliśmy technologię skalowalnej produkcji koloidalnych, półprzewodnikowych kropek kwantowych. Teraz chcemy w nie zaopatrywać przemysł wyświetlaczy i fotowoltaiki, by móc wspólnie kształtować rozwiązania jutra.

Zespół

QNA Technology to zdywersyfikowany kompetencyjnie zespół reprezentujący nauki fizyczne i chemiczne. Pionierzy rynku, których charakteryzuje pasja do nanotechnologii, wysokie kompetencje oraz ciągła potrzeba wyzwań.

Rekrutacja

Nanotechnologia rozwija się bardzo dynamicznie i ma nieskończone możliwości aplikacyjne, niemal we wszystkich dziedzinach życia. Chcesz się przekonać? Lubisz wyzwania? Dołącz do naszego zespołu!

Skip to content