Scroll to top
pl

Specjalista chemik do działu B+R

QNA Technology to jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów, obecny na rynku od ponad 3 lat. Firma specjalizuje się w opracowywaniu unikalnych w skali światowej Kropek Kwantowych dla takich branż jak: diody LED, wyświetlacze, fotowoltaika, czy druk zabezpieczający.

Nasza firma pragnie aktywnie uczestniczyć w rewolucji hi-tech. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości nanomateriałów emitujących światło, dlatego dążymy do bycia światowym liderem w rozwoju i produkcji półprzewodnikowych kropek kwantowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty chemika do pracy w dziale B+R tuszy bazujących na nanomateriałach nieorganicznych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie syntez wybranych koloidalnych nanomateriałów nieorganicznych,
  • rozwój i optymalizacja procedur syntezy,
  • współudział i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie kropek kwantowych oraz tuszów QNA,
  • aktywna współpraca i wsparcie pozostałych pracowników działu B+R,
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, pisanie raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z obszaru chemii, nanotechnologii, inżynierii materiałowej lub pokrewnej dziedziny,
  • udokumentowane doświadczenie w pracy w laboratorium B+R, np. chemicznym,
  • doświadczenie w syntezie i/lub modyfikacji nanocząstek koloidalnych, np. kropek kwantowych,
  • mile widziany tytuł doktora,
  • mile widziane publikacje naukowe o tematyce zbliżonej z profilem działalności firmy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

Dodatkowe umiejętności:

  • wysoki poziom samodzielności w proponowaniu rozwiązań problemów badawczych, planowaniu i prowadzeniu działań,
  • mile widziana znajomość technik spektroskopii optycznej,
  • wysokie kompetencje pracy zespołowej, życzliwość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
    • elastyczne godziny pracy.
  • Pracę w interdyscyplinarnym i dynamicznym zespole entuzjastów nanotechnologii
    • udział w fascynującym projekcie budowania międzynarodowej pozycji dynamicznie rozwijającej się firmy technologicznej,
    • poszerzanie wiedzy i umiejętności w obszarze nowoczesnych technologii poprzez szkolenia tematyczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@qnatechnology.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez QNA Technology Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest QNA Technology Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Duńskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.