Scroll to top
pl

Technolog Nowych Wdrożeń – Inżynier Chemik – Nanotechnolog

QNA Technology to jeden z najszybciej rozwijających się polskich startupów, obecny na rynku od ponad 3 lat. Firma specjalizuje się w opracowywaniu unikalnych w skali światowej Kropek Kwantowych dla takich branż jak: diody LED, wyświetlacze, fotowoltaika, czy druk zabezpieczający.

Nasza firma pragnie aktywnie uczestniczyć w rewolucji hi-tech. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości nanomateriałów emitujących światło, dlatego dążymy do bycia światowym liderem w rozwoju i produkcji półprzewodnikowych kropek kwantowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Technologa Nowych Wdrożeń – Inżyniera Chemika – Nanotechnologa

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie projektu pilotażowej linii produkcyjnej do chemicznej syntezy nanomateriałów,
  • zaprojektowanie pilotażowej linii produkcyjnej,
  • dobór sprzętu, oprogramowania i wszystkich niezbędnych zasobów do budowy pilotażowej linii,
  • identyfikacja kluczowych usług do realizacji zadań, które będą zlecane partnerom zewnętrznym,
  • przygotowanie własnego stanowiska pracy oraz osób, które dołączą do zespołu,
  • określenie czasu i sposobu osiągnięcia kamieni milowych projektu,
  • budowa linii produkcyjnej,
  • nadzór i współpraca z działem rozwoju produktu i współpracownikami zewnętrznymi,
  • uruchomienie, koordynacja i zarządzanie projektem skalowania,
  • utworzenie działu produkcyjnego i przygotowanie linii produkcyjnej,
  • zlecanie i nadzorowanie wybranych prac B + R jednostkom naukowym w celu uruchomienia produkcji,
  • udział w budowaniu globalnej strategii osiągania założonych celów technologicznych i produkcyjnych w skali Spółki,
  • raportowanie członkom kadry zarządzającej o postępach w realizacji planów / projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (co najmniej magisterskie) w zakresie: technologii chemicznej, inżynierii chemicznej lub procesowej, technologii produkcji, chemii, fizyki, elektroniki, mechaniki, budowy maszyn lub pokrewnych
  • doświadczenie w prowadzeniu prac B + R i min. 2 lata w zakresie skalowania syntezy chemicznej oraz projektowania, przygotowania i wdrażania pilotażowych linii produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy w działach transferu technologii, przygotowania produkcji i działach wdrożeń,
  • autorstwo patentów / zgłoszeń patentowych,
  • udokumentowany udział w projektach badawczo-rozwojowych i produkcyjnych z określonymi terminami i zadaniami (terminy pracy),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w sektorach hi-tech,
  • tworzenie i definiowanie strategii wejścia na rynek zarówno w Polsce, jak i za granicą,
  • znaczące osiągnięcia w zakresie szybko i zyskownie rozwijających się startupów, scale-upów,
  • wysoka energia, osobowość zorientowana na działanie, zdolność do kierowania, angażowania i organizowania profesjonalnych zespołów w wysoce ewoluującym, konkurencyjnym, ale także opartym na relacjach środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • elastyczne godziny pracy,
    • ciekawy projekt i dynamicznie zmieniające się środowisko pracy.
  • Pracę w interdyscyplinarnym i dynamicznym zespole entuzjastów nanotechnologii
    • możliwość współtworzenia rozwiązania o globalnym potencjale komercyjnym,
    • możliwość rozwoju i szkolenia, a przede wszystkim stworzenia własnego miejsca pracy i własnej ścieżki rozwoju,
    • płaska struktura i przyjemna atmosfera pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@qnatechnology.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QNA Technology Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Duńskiej 9 moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., Poz. poz. 1000) Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych w celu ich poprawienia lub usunięcia.”

Dodatkowo, jeśli chciałbyś wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o wyrażenie zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QNA Technology Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Duńskiej 9 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych w celu ich poprawienia lub usunięcia.”

Informujemy, że Administratorem danych jest QNA Technology Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu 54-427 przy ul. Duńskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.