Rada 
nadzorcza

Piotr Lembas – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Spełnia kryterium niezależności, a także nie ma rzeczywistych i istotnych powiązań z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Absolwent studiów licencjackich na kierunku Finanse i Rachunkowość, na Wydziale Zarządzania Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Następnie zdobył tytuł magistra na kierunku Master Studies in Finance – program partnerski CFA. Posiada licencję Chartered Financial Analyst (CFA), numer 200403.

Od 2020 r. związany z QVP jako Investment Manager. W latach 2017 – 2020 r. był partnerem zarządzającym w P&V Sp. Z o.o. sp.k. – spółce doradczej świadczącej usługi doradztwa transakcyjnego. Odpowiadał za prowadzenie projektów doradczych z zakresu pozyskania finansowania dla podmiotów na wczesnym etapie rozwoju. W latach 2017 – 2019 był Prezesem Zarządu (i jednocześnie założycielem) w RacoCars sp. Z o.o. (działającej pod marką Indigo Tech), podmiocie działającym w branży infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych, oferującym kompleksowe portfolio produktów i usług dla nieruchomości komercyjnych.

Wcześniej, w latach 2013-2015, Piotr Lembas pracował w EY Corporate Finance jako starszy konsultant oraz w Adiuvo Investments jako starszy analityk finansowy (2015-2017), realizując projekty z zakresu wycen przedsiębiorstw oraz modelowania finansowego.

Obecnie pełni funkcję członka rad nadzorczych w: BIOCELTIX S.A. oraz XTPL S.A.

Pan Piotr Lembas nie wykonuje działalności poza Emitentem, która ma istotne znaczenie dla Spółki.

Ewelina Pawlus – Czerniejewska – Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej – specjalność biotechnologia farmaceutyczna; dr min. w dziedzinie chemii oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – studia podyplomowe „Advanced Project Management” (2020). Ukończyła szereg kursów specjalistycznych z zakresu prawa farmaceutycznego (GLP, GMP, ISO 17025), technik analitycznych (chromatografia cieczowa i gazowa), kontroli żywności (HACCP), walidacji metod analitycznych. Współautorka dwóch zgłoszeń patentowych, a także kilku artykułów naukowych opublikowanych w czasopismach z Listy Filadelfijskiej. Wykonawca i koordynator w projektach naukowych oraz badawczo-rozwojowych. Wieloletni pracownik Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. Od 2017 roku menadżer inwestycyjny w funduszu inwestycyjnym Kvarko ASI sp. z o.o. Wspólnik i prezes zarządu spółki Green Zebras S.A., zajmującej się ekstrakcją chemiczną roślin. Przewodnicząca Rady Nadzorczej spółki Bioceltix S.A., notowanej na GPW oraz zasiada w Radzie Nadzorczej spółki Farm Innovations S.A.

Pani Ewelina Pawlus – Czerniejewska nie wykonuje działalności poza Emitentem, która ma istotne znaczenie dla Spółki.

Mikołaj Sikorski – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz University of Wollongong w Sidney (Australia).

Specjalista w zakresie tworzenia strategii dla produktów i firm. Od 2012 roku związany ze spółką DAGMA działają.in..in. w obszarze produktów i usług bezpieczeństwa IT. Początkowo zatrudniony na stanowisku Product Managera, następnie New Business Developera a obecnie Chief Strategy Officer. Odpowiada również za rozwój biznesu na rynkach DACH. Aktywnie inwestuje w spółki technologiczne.

Pan Mikołaj Sikorski nie wykonuje działalności poza Emitentem, która ma istotne znaczenie dla Spółki.

Michał Chruścicki – Członek Rady Nadzorczej

Spełnia kryterium niezależności, a także nie ma rzeczywistych i istotnych powiązań z akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% ogólnej liczby głosów w spółce.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (kierunek: prawo).

Specjalista z zakresu międzynarodowych kontraktów handlowych i sprzedaży. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał kolejno: w UPS jako analityk, AXIOM jako specjalista prawnik w zakresie due dilligence oraz negocjacji kontraktów, Savi Technologie jako inżynier sprzedaży oraz Severone jako specjalista sprzedaży B2B. Obecnie zatrudniony w Cargounit na stanowisku starszego specjalisty sprzedaży b2b.

Pan Michał Chruścicki nie wykonuje działalności poza Emitentem, która ma istotne znaczenie dla Spółki.

Łukasz Łoziński – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Wharton University of Pennsylvania. Jest specjalistą z zakresu zarządzania finansami i doradztwa biznesowego. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywał kolejno: w okresie luty 2013 – lipiec 2015 w C&C Center Rakoczy i Partnerzy jako Analityk Finansowy, w okresie październik 2016 – maj 2018 w Investment School (obecnie Prosper Capital Advisors ) jako Dyrektor Finansowy, w okresie styczeń 2017- maj 2018 w Komisji Europejskiej jako Ekspert, w okresie wrzesień 2017- marzec 2019 w Arkley Seed Fund jako Dyrektor Finansowy (interim) oraz Członek Rady Nadzorczej, w okresie listopad 2017- czerwiec 2019 w Dental Technology Transfer Center jako Dyrektor Finansowy (interim), w okresie kwiecień 2019- wrzesień 2020 w Mercaton jako Członek Zarządu, (vii) w okresie listopad 2017- nadal, w Corporate Finance Consulting jako właściciel i konsultant pełniąc funkcję interim managera w wielu przedsiębiorstwach, w okresie czerwiec 2019-wrzesień 2021 w Tagatic jako Dyrektor Operacyjny, Partner, w okresie grudzień 2020 – kwiecień 2023 w Kanri Soft jako Dyrektor Operacyjny i Finansowy, współwłaściciel.

Pan Łukasz Łoziński nie wykonuje działalności poza Emitentem, która ma istotne znaczenie dla Spółki.

Skip to content