Praca

Starszy specjalista ds. własności intelektualnej

Ilość etatu
– pełny etat

Miejsce pracy – Duńska 9, Wrocław

Rodzaj umowy – umowa o pracę

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu i realizacji strategii ochrony własności intelektualnej uwzględniającej
    strategię biznesową Spółki;
  • Przygotowywanie zgłoszeń patentowych, w szczególności wkładu merytorycznego;
  • Współpraca z wybranymi kancelariami prawnymi i rzecznikami patentowymi;
  • Aktywne poszukiwanie pomysłów na nowe zgłoszenia patentowe;
  • Bieżący przegląd i analiza literatury patentowej;
  • Udział w prowadzaniu badań patentowych dotyczących m.in. stanu techniki, czystości patentowej,
    etc.;
  • Przygotowywanie raportów z zakresu własności intelektualnej na potrzeby zarządcze spółki;
  • Nadzorowanie bazy dokumentacji związanej z wiedzą i własnością intelektualną Spółki;
  • Wsparcie w zakresie rozwiazywania kwestii patentowo-prawnych dotyczących własności
    intelektualnej i wiedzy.

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z tworzeniem własności intelektualnej, w tym przygotowywanie zgłoszeń
    patentowych;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (chemia, nanotechnologia, fizyka lub pokrewne). Doktorat będzie
    dodatkowym atutem;
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów badawczych lub treści merytorycznych w języku angielskim
    (publikacje naukowe, zgłoszenia patentowe, etc.);
  • Umiejętność wyszukiwania i analizy informacji w obszarze własności intelektualnej;
    Umiejętności szybkiej i efektywnej nauki wybranych aspektów z dziedziny chemii czy
    nanotechnologii;
  • Umiejętność pracy w grupie przy jednoczesnym dotrzymywaniu wymaganych terminów.

Mile widziane:

  • Wykształcenie w zakresie własności intelektualnej;
  • Znajomość aspektów biznesowych związanych z przygotowaniem zgłoszeń patentowych;
  • Znajomość aspektów prawnych związanych z tworzeniem własności intelektualnej;
  • Doświadczenie w pracy w dziale B+R firmy z branży chemii, nanotechnologii bądź pokrewnej;
  • Wiedza i doświadczenie w syntezie i zastosowaniu kropek kwantowych lub innych nanomateriałów
    koloidalnych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole na styku innowacyjnych technologii, własności
    intelektualnej i biznesu;
  • Pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka
    medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów).

CV należy przesłać na adres: rekrutacja@qnatechnology.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez QNA Technology S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Duńskiej 9 moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. O ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., Poz. poz. 1000) Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych w celu ich poprawienia lub usunięcia.”

Dodatkowo, jeśli chciałbyś wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o osobne dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QNA Technology S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Duńskiej na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych w celu ich poprawienia lub usunięcia.”

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji jest QNA Technology Spółka Akcyjna we Wrocławiu, ul. Duńska 9, 54-427 Wrocław. Wszystkie informacje na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć pod adresem: https://qnatechnology.com/przetwarzanie-danych-osobowych/